• Folklórne popoludnie v Lieskovci

• V piatok 26. 5. 2023 sme sa v rámci ŠKD zúčastnili v kultúrnom dome a v amfiteátri v Lieskovci folklórneho popoludnia. Čakala nás škola tanca, tvorivá dielňa, kde si žiaci z kože vyrobili vlastné kľúčenky. Šikovní ujovia remeselníci nám ukázali, ako sa vyrába fujara a píšťalka. No a na záver si zopár odvážlivcov vyskúšalo, ako sa plieska bičom. Ďakujeme lektorom z Podpolianského osvetového strediska Zvolen, Súkromnej ZUŠ QUO VADIS Zvolen a p. Jurajovi Majerskému za príjemne strávené piatkové popoludnie.

• Lieskovský farmárik - exkurzia

• Dňa 24.5.2023 sme boli na exkurzii v Lieskovskom farmárikovi. Videli sme, ako sa chovajú kuriatka a kravičky. Dozvedeli sme sa, ako sa z mlieka vyrába syr. Mohli sme ochutnať známu pochúťku - syrové nite. Exkurzia sa nám veľmi páčila a ďakujeme, že sme ju mohli absolvovať.

vedúca jedálne oznamuje, že od 01.05.2023 do 30.06.2023 nebudete ďeťom doplácať na obedy ani na réžiu do školskej jedálne. Vyúčtovanie do 30.04.2023 bude v júli 2023.