• ZŠ Lieskovec,

Vám oznamuje, že ZÁPIS do 1. ROČNÍKA na školský rok 2024/2025 sa uskutoční v termíne:

12.4.2024 od 14:00 - 18:00 (piatok)

13.4.2024 od 9:00 - 12:00 (sobota)

Zápis sa uskutoční za prítomnosti zákonných zástupcov spolu s dieťaťom (nie on-line :-) )

Zo sebou si prineste k nahliadnutiu doklady, rodný list dieťaťa (nie sú potrebné kópie), prípadne inú dokumentáciu, ktorú považujete za potrebnú (napr. odporúčania diagnostického centra, rozhodnutia súdu a pod.) a peňažnú hotovosť 10,- € - členský príspevok do Občianskeho združenia rodičov Lieskovček.

Na stránke školy je prístupná elektronická prihláška, ktorú vypíše zákonný zástupca dieťaťa vopred: Elektronická prihláška do prvého ročníka | Základná škola, Stredisková 2735/5, Lieskovec (edupage.org) - prosíme vyplniť najneskôr do 12.4.2024 do 10:00.

Škola si prihlášku vytlačí a v čase zápisu ju zodpovedný zamestnanec skontroluje so zákonnými zástupcami dieťaťa priamo v škole.

Rodičia, ktorí nemajú možnosť vyplniť elektronickú prihlášku:

Vypíšu prihlášku v listinnej podobe priamo v škole, počas zápisu.

Prihlášku musia podpísať obaja zákonní zástupcovia dieťaťa

Viac informácii, čo ponúka naša škola, nájdete v sekcii O škole - prečo študovať u nás.