• Milí rodičia,

•  Blížia sa čarovné chvíle Vianoc, čas, kedy najviac prejavujeme lásku, vďaku a porozumenie. Preto by sme sa chceli tento rok zapojiť do celoslovenskej výzvy.

„Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?“ a potešiť seniorov darčekom.

Často je to jediný darček, ktorý dostanú. Tento projekt nám dáva príležitosť viesť naše deti k úcte k starým ľuďom a podporí  medzigeneračné vzťahy.

Prosíme rodičov, ktorí majú záujem sa zapojiť, aby nosili krabičky do školy naplnené podľa pokynov, ktoré nájdete na stránke www.kolkolasky.sk alebo v priloženom letáku.

• Milí rodičia,

• pomôžte našej škole aj našim deťom získať bezplatnú Športovú akadémiu Mateja Tótha krátkym denným hlasovaním. Hlasovať môžete do 30. novembra 2022.

Ako môžete získať jedným hlasovaním dvojnásobný hlas?

Tu je návod:

1. Klik na link https://www.akademia.o2.sk/

2. Zrolovať stránku až dolu

3. Klik na čítať článok z magazínu Sóda

4. Zrolovať článok z magazínu Sóda

5. Využiť bonusový hlas

Zapojte čo najviac ľudí, známych, detí, koho poznáte,  nech to spolu rozhýbeme.