• Zápis do 1. ročníka na školský rok 2023/2024

•

Základná škola Lieskovec, Vám oznamuje, že ZÁPIS do 1. ROČNÍKA na školský rok 2023/2024 sa uskutoční v termíne:

14.4.2023 od 15:00 - 18:00 (piatok)

15.4.2023 od 9:00 - 12:00 (sobota)

Zo sebou si prineste k nahliadnutiu doklady: občiansky preukaz zákonných zástupcov a rodný list dieťaťa (nie sú potrebné kópie), prípadne inú dokumentáciu, ktorú považujete za potrebnú (napr. odporúčania diagnostického centra, rozhodnutia súdu a pod.) a peňažnú hotovosť 10,- € - členský príspevok do Občianskeho združenia rodičov Lieskovček.

Na stránke školy je prístupná elektronická prihláška, ktorú vypíše zákonný zástupca dieťaťa vopred: Elektronická prihláška do prvého ročníka | Základná škola, Stredisková 2735/5, Lieskovec (edupage.org) - prosíme vyplniť najneskôr do 12.4.2023 do 20:00.

Škola si prihlášku vytlačí a v čase zápisu ju zodpovedný zamestnanec skontroluje so zákonnými zástupcami dieťaťa priamo v škole.

Rodičia, ktorí nemajú možnosť vyplniť elektronickú prihlášku:

Vypíšu prihlášku v listinnej podobe priamo v škole, počas zápisu.

Prihlášku musia podpísať obaja zákonní zástupcovia dieťaťa

Viac informácii, čo ponúka naša škola, nájdete v sekcii O škole - prečo študovať u nás.

• Dni otvorených dverí

• Pre rodičov a budúcich prváčikov sme pripravili DOD. Počas týchto dní sa môžete prísť kedykoľvek pozrieť do priestorov našich tried a celej školy. Pani učiteľky a vychovávateľky Vám ukážu spôsob výučby a ochotne odpovedia na Vaše otázky týkajúce sa školy a vyučovania.

Termíny sú :  10.3.2023, 17.3.2023 a 24.3.2023.

Tešíme sa na Vás.

• Vyhodnotenie súťaže "Všetkovedko"

• Dňa 31.1.2023 sa uskutočnilo výhodnotenie súťaže „Všetkovedko“, do ktorej sa zapojili aj žiaci našej školy. Za perfektné umiestnenie v súboji o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími získali titul „Všetkovedko“ žiaci:

v 2. kategórii Marko Martinec,

v 3. kategórii Viliam Lihocký, Martin Kováč, Hana Bernoláková

v 4. kategórii žiaci Patrik Ďurčík, Barbora Štrihová.

Úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme.