• Mikuláš v našej škole

• Dňa 6.12.2022 našu školu navštívili Mikuláš, čert a anjelik. Žiaci ich privítali básňami a piesňami. Mikuláš ich za odmenu obdaril balíčkami.

• Súťaž "VŠETKOVEDKO"

• Dňa 30.11.2022 sa konala celoslovenská súťaž Všetkovedko, do ktorej sa prihlásili aj žiaci našej školy. 17 žiakov 2. - 4. ročníka bojovalo o titul najmúdrejšieho medzi najbystrejšími v 2., 3. a 4. kategórii.  Zostavené úlohy v testoch podporujú rozvoj čítania s porozumením a všeobecný prehľad žiakov.  Ako sa im v súťaži darilo sa žiaci dozvedia 21.12. 2022 na stránke www.vsetkovedko.sk  a na konci januára budú vedieť aj to, aký titul a darček si za svoj výkon zaslúžia.

• Poďakovanie

• Veľká vďaka všetkým, ktorí sa zapojili do 5. ročníka celoslovenskej výzvy “Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?“ a vložili kúsok lásky a porozumenia do krabičiek. Sme radi, že aj naša škola poteší tieto Vianoce deduškov a babičky, vyčarí im úsmev na tvári a zahreje pri srdiečku.

Ďakujeme!