• Matematický klokan · Medzinárodné kolo · Matematika

Diplom úspešného riešiteľa s drobným darčekom získali: žiak z I. A triedy Marko Martinec a žiačka II. A triedy Hana Bernoláková.

Všetkým žiakom blahoželáme k dosiahnutým výsledkom!
    • Všetkovedko · Celoštátne kolo · Všeobecný prehľad žiakov

Najúspešnejší riešitelia našej školy boli:

v 1. kategórii sa na 6. mieste umiestnila Hanka Bernoláková a na 11. mieste Matinko Kováč

v 2. kategórii sa na 3. mieste umiestnila Ninka Korčoková

v 3. kategórii sa na 26. mieste umiestnil Ľubko Holčík

Všetkým riešiteľom srdečne blahoželáme a tešíme sa na Všetkovedka opäť o rok.
      Medzinárodný deň školských knižníc

Medzinárodný deň školských knižníc sa každoročne koná štvrtý októbrový pondelok.

V tomto školskom roku 2020/2021 sa konal 26.10.2020. Tento deň je oslavou školských knižníc, ich významu a prínosu pri vzdelávaní detí. Hlavnou myšlienkou je podpora vzťahu žiakov ku knihám, k čítaniu a ku knižnici.

Tento deň si aktívne pripomenuli aj žiaci našej školy. Vzhľadom k momentálnym opatreniam /COVID – 19/ nebolo možné organizovať podujatie hromadne v školskej knižnici. Podujatie na tému: ,,Radosť ukrytá v podpore čítania a vzdelávania školskou knižnicou“, sme realizovali v jednotlivých ročníkoch počas vyučovania, dňa 26. októbra 2020.

Žiaci boli počas celého dňa veľmi aktívni a kreatívne pristupovali k plneniu zadaných úloh.

Veríme, že sme našim žiakom, aj prostredníctvom jednotlivých aktivít, pootvorili dvierka do tajomstiev knihy, ktorá má byť pre každého človeka radosťou, oddychom a nevyčerpateľnou studnicou vzdelávania.

Mgr. Ivana Litavcová – školský knihovník

Hodnotenie podujatia vedením školy:

Medzinárodný deň školských knižníc na našej škole hodnotím veľmi pozitívne. Vzhľadom k momentálnym opatreniam /COVID – 19/ nebolo možné organizovať podujatie hromadne v školskej knižnici. Podujatie na tému: ,,Radosť ukrytá v podpore čítania a vzdelávania školskou knižnicou“, bolo realizované v jednotlivých ročníkoch za spolupráce s triednymi učiteľkami. Celé podujatie bolo pre žiakov lákavé, nápadité a prínosné. Plne podporujem uskutočňovanie takýchto podujatí v školskej knižnici, kde žiaci školy rozvíjajú svoju čitateľskú gramotnosť a získavajú nové prínosné informácie. Prajem školskej knižnici veľa zanietených čitateľov, zaujímavých podujatí i tvorivých nápadov.

Mgr. Adriana Butkovská – riaditeľka školy
      • Úspechy a ocenenia

• 2021/2022

• Medzinárodné kolo

• Matematický klokan · Medzinárodné kolo · 2021/2022
          • Aj v tomto školskom roku 2021/2022 sa žiaci našej školy zapojili do medzinárodnej súťaže Matematický klokan, kde sa popasovali so zaujímavými matematicko – logickými úlohami a preverili si tak svoje matematické zručnosti. Súťažilo 14 žiakov z 1.-4. ročníka. Všetci zapojení žiaci získali účastnícky diplom a ceruzku s logom súťaže.

Všetkým žiakom blahoželáme k dosiahnutým výsledkom!
      • Celoštátne kolo

• Všetkovedko · Celoštátne kolo · 2021/2022
          • Naši žiaci sa každoročne zapájajú do súťaže Všetkovedko. Aj tento rok sa na ňu veľmi tešili, pretože ukázali, čo všetko už o svete vedia. Súťaž bola rozdelená do troch kategórií podľa ročníkov a celkovo bolo zapojených 20 048 žiakov. Všetci riešitelia okrem skúseností získali krásne ceny.

Najúspešnejší riešitelia našej školy boli:

v 2. kategórii sa na 3. mieste umiestnila Ninka Korčoková

v 3. kategórii sa na 26. mieste umiestnil Ľubko Holčík

Všetkým riešiteľom srdečne blahoželáme a tešíme sa na Všetkovedka opäť o rok.
      • 2020/2021

• 14. miesto
          • Medzinárodný deň školských knižníc · Celoštátne kolo · 2020/2021
          • Medzinárodný deň školských knižníc