• Okresné kolo - súťaž v prednese slovenskej povesti „Šaliansky Maťko“

• Dňa 26.1.2023 sa v CVČ Zvolen konalo okresné kolo súťaže v prednese slovenskej povesti Šaliansky Maťko.

Našu školu úspešne reprezentovali víťazky školského kola –

Hanka Bernoláková, 3.A a Dorotka Kurčíková, 4.A.

Vo svojej kategórii sa umiestnila na krásnom 2. mieste Dorotka Kurčíková.

Obidvom žiačkam ďakujeme za účasť a  Dorotke gratulujeme k dosiahnutému úspechu!

• Prednes slovenskej povesti „Šaliansky Maťko“

• OK Šaliansky Maťko – výsledky – Základná škola Malá IdaDňa 10.1.2023 sa uskutočnilo  školské kolo súťaže v prednese slovenskej povesti „Šaliansky Maťko“. Žiaci súťažili v dvoch kategóriách.

V I. kategórii žiakov 2. a 3. ročníka sa na 1. mieste umiestnila žiačka 3. A triedy Hanka Bernoláková, na 2. mieste žiak 2.A triedy Marko Martinec.

V II. kategórii žiakov 4. ročníka zvíťazila žiačka 4. A triedy Dorotka Kurčíková. Na 2. mieste sa umiestnil žiak 4.A triedy Patrik Ďurčík  a na 3. mieste žiak 4. A triedy Jakub Gonda.

Žiačky Hanka Bernoláková a Dorotka Kurčíková budú reprezentovať našu školu v prednese povesti v okresnom kole, ktoré sa uskutoční dňa 26.1.2023 v Centre voľného času vo Zvolene.

Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a víťazom srdečne blahoželáme.

• vedúca jedálne oznamuje, že dňa 09.01.2023 boli všetkým poslané preplatky od 09/2022 do 12/2022 z dôvodu zvyšovania a zmeny platieb stravného. Všetci stravníci mali stravu vyrovnanú na nulu a všetko vám bolo poslané k 31.12.2022 na účty. Ak by chcel niekto nahliadnuť k platbám a preplatkom, ktoré mu vznikli, môže prísť za Mgr. Kováčovou - vedúcou jedálne MŠ Lieskovec.